Nabídka


Celotělové zábaly Magic Wrap

Magic Wrap je jedinečné ošetření, které Vám pomůže získat krásný vzhled, hebkou kůži a štíhlejší postavu!

Pouze za 60 minut pomocí Magic Wrap můžete ztratit 15 – 30 centimetrů, minimalizovat známky celulitidy, vylepšit vzhled Vaší kůže a detoxikovat tělo!

Ve Spojených státech, kde toto ošetření vzniklo, je Body Wrap název pro tělový zábal. Jedná se o zabalení těla do bandáží, které jsou předem namočené a zahřáté ve speciální bahenní lázni. V tomto případě jde o rozptyl tekutin, tedy odpadních látek přes membránu pokožky. Magic Wrap podporuje silnou redukci obvodu ihned po prvním použití, zpevňuje uvolněnou pokožku, obnovuje její elasticitu, stlačuje a zeštíhluje zóny, ve kterých se nejvíce ukládá tuk. Nejde ale pouze o ošetření na ztrátu centimetrů. Nejdůležitější součástí ošetření je dokonalá detoxikace, kdy zábal pomáhá vytáhnout škodliviny, které jsou uloženy pod kůží a Vy se budete cítit zdravější a krásnější! Toto ošetření je vhodné provádět i po liposukci.

Cena
Detoxikační celotělový zábal
- cena za 1 zábal
990,- Kč
Zábal nohy, hýždě, břicho 800,- Kč

Rekondiční masáž

Slouží především k urychlení odstraňování únavy, k osvěžení, případně i posílení organismu u zdravých osob. Jde o souhrn speciálních masérských hmatů, kterými se působí na tělo za účelem uvolnění svalového napětí, ale psychického stavu masírovaného. Jde o jemnou masáž s možností výběru různých vonných olejů.

Cena PŘIBLIŽNÁ doba trvání masáže
Záda 250,- 30 minut
Šíje 150,- 20 minut
Záda + Šíje 350,- 45 minut
Nohy 330,- 40 minut
Hýždě 80,- 15 minut
Nohy + hýžě 380,- 50 minut
Chodidla 100,- 20 minut
Břicho 80,-
Hrudník 80,-
Ruce 120,-
Tělo zezadu 600,- 60 minut
Celé tělo 750,- 90 minut

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž je terapie už odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech. U nás se objevuje jako absolutní novinka. Základy této masáže spočívají na použití speciálních havajských technik. Tato masáž je založena na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů za použití teplého oleje. Jde o velmi intenzivní a účinnou masáž !

Cena PŘIBLIŽNÁ doba trvání masáže
Záda + Šíje 450,- 30 - 40 minut
Nohy 450,- 30 - 40 minut
Ruce 100,-
Tělo zepředu 280,-
Tělo zezadu 600,- 50 minut
Celé tělo 850,- 60 - 80 minut

Masáž lávovými kameny (Magic hot Stones)

Stone masáž pochází údajně z kmenových rituálů praktikovaných americkými Indiány. Indiáni používali teplé nebo studené kameny, aby potlačili napětí v těle. Magic Hot Stones je masáž odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech. Základy této masáže spočívají na použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Svými relaxačními a terapeutickými účinky předčí řadu jiných technik. Jde o práci s teplem, aromaterapií a kvalitou doteku.

Cena PŘIBLIŽNÁ doba trvání masáže
Záda 480,- 40-45 minut
Nohy 480,- 40 minut
Ruce 120,-
Tělo zepředu 380,-
Tělo zezadu 650,- 60 minut
Celé tělo 850,- 80 - 90 minut

Reflexologie

Jedná se o promačkání reflexních bodů na šíji, krku a následném uvolnění svalového napětí na šíji.
Dále se jedná o promačkání reflexních plošek na ploskách nohou, které souvisejí s určitými orgány v těle.

Cena PŘIBLIŽNÁ doba trvání masáže
Krční páteř a šíje 200,- 20 - 30 minut
Havajská masáž zad + reflexologie šíje nebo nohou 500,- 30 + 30 minut
Rekondiční masáž zad + reflexologie šíje nebo nohou 380,- 30 + 30 minut

Breussova masáž

Používá se většinou po ošetření Dornovou metodou, ale i jako samostatná forma terapie. Jedná se o jemnou energetickou masáž a výborně se hodí na uvolňování napjatého svalstva a prevenci. Navíc se při Breussově masáži automaticky ošetřují akupresurní body a tím se mohou uvolnit blokády psychického napětí a tak se účinek masáže prohloubí.

Cena PŘIBLIŽNÁ doba trvání masáže
  300,- 30 - 35 minut

Dornova metoda

Dornova metoda se těší stále větší oblibě jak u laiků, tak i terapeutů. Přitahuje lidi svojí jednoduchostí a účinností. Na člověka je třeba se dívat celkově - nejen na fyzickou stránku, ale i tu duševní.

Jde o "jemnou" metodu, kdy energie, klouby, obratle mohou být pomocí ní bezpečně uvedeny do správné polohy. Provádí se dynamicky, za aktivní účasti člověka - volným pohybem člověka ( tento pohyb zabraňuje jakémukoliv vyhnutí se z normální polohy ). Tato technika zajistí celkové uvolnění svalstva. Je zakončena Breussovou masáží.

Cena PŘIBLIŽNÁ doba trvání masáže
  500,- / hod. individuální

Lymfatické masáže

Lymfatický systém je jedna z hlavních částí imunity člověka. Tento systém dostává ven z těla škodliviny, které se do těla dostávají z vnějšího prostředí. Lymfa tedy odvádí z těla všechny toxické látky, které naše tělo přijímá. Lymfatická masáž podporuje oběh lymfy.

Cena PŘIBLIŽNÁ doba trvání masáže
Cástecná 450,- 50 - 60 minut
Celková 900,- 100 - 120 minut

Baňkování

Léčení baňkami nebo tzv. baňkováním rozumíme přikládání skleněných kulovitých nádobek s nahřátým vzduchem, v nichž se ochlazováním vytvoří podtlak, jenž způsobí jejich přisátí na pokožku. Je to metoda velmi stará, známá již ve starověku.

V současné době se provádí tato metoda pomocí skleněných baněk, které se pod tlakem přisají na kůži a po určité době se odstraní. Na kůžu zůstávají viditelné krevní podlitiny podobné modřinám, které však nejsou bolestivé a během několika dnů mizí.

Baňkování je jednou z nejúčinnějších metod k odstranění svalových bolestí, zejména zanedbaných a dlouhodobých. Působí hluboko do svalové hmoty a nebývá provázena lokálními bolestmi.

Cena PŘIBLIŽNÁ doba trvání masáže
  450,- 40 - 45 minut

Reiki

REIKI je založena na specifickém postupu vylaďování energií, při kterém se používají staré mantry a symboly k zesílení toku životní energie. To znamená, že necháme proudit víc životaschopné energie našimi energetickými centry. Energie Reiki otevírá prostor pro léčení a relaxaci zevnitř. Po Reiki jsou lidé často spokojenější a jsou v lepším spojení sami se sebou.

REIKI znamená obnovu těla, mysli a duše

Cena PŘIBLIŽNÁ doba trvání masáže
Celé tělo 450,- 60 minut

Medová masáž

Medová detoxikační masáž je starou a osvědčenou přírodní metodou lidového léčitelství, která využívá výborných účinků medu(především detoxikačních) a kompresních masérských hmatů. Tato masáž se provádí v lehu na břiše v oblasti zad, zvlášť podél páteře, kde se nachází nejvíce nervových zakončení, která ovlivňují většinu vitřních orgánů v těle.

Svým detoxikačním působením osvobozuje medová masáž celý organizmus od usazenin, které se v průběhu let nahromadily z životního prostředí, potravy a léků. Je proto vhodná zvláště při velkém počtu typických civilizačních chorob, které souvisejí s usazováním jedů a škodlivin.

Cena PŘIBLIŽNÁ doba trvání masáže
  400,- individuální

Ayurvédská masáž

Ayurvédská masáž se snaží dosáhnout harmonie těla , mysli a ducha. Kromě toho, že je nesmírně příjemná, má i výrazné ozdravující účinky. Tradiční masážní techniky uvolňují napětí, povzbuzují látkovou výměnu a pomáhají tělu zbavit se nahromaděných škodlivin, regenerují a omlazují. Tato celková masáž zahrnuje záda, ramena, krk i hlavu a samozřejmě ruce i nohy až po konečky prstů. Používají se při ní hodnotné přírodní oleje, které působí blahodárně na pokožku. Budete se cítit jako znovuzrození.

Ayurvédská masáž prováděná pravidelně především uvolňuje napětí těla a mysli. Dále napomáhá trávícímu systému. Pracuje s lymfatickým, krevním a nervovým systémem. Zlepšuje sexualitu a odstraňuje únavu, zpomaluje proces stárnutí, zlepšuje stav pokožky a má mnoho dalších pozitivních účinků na organismus.

Cena PŘIBLIŽNÁ doba trvání masáže
Záda 430,- 30 minut
Tělo zezadu 600,- 50 - 60 minut
Celé tělo 800,- 90 minut

Masáže Puspa

PUSPA masáž-balijská – novodobá masáž, která v sobě nese prvky východního i západního světa. Zaměřuje se na jedince individuálně dle charakteru osobnosti či charakteru problematické části a tomu se přizpůsobuje i v daném čase. Přesto některé prvky mohou připomínat klasické východní masáže. Jde o sjednocení prvků fyzické, mentální, spirituální a emocionální roviny. Tato masáž je propojení těla, ducha i duše v jednom okamžiku. Odvádí z těla těžkost a nahrazuje lehkost. Sjednocuje různé rozlišnosti v dané problematické oblasti a slaďuje do harmonie tok lidské energie. U všech klientů se využívá základních masážních hmatů, tlaků, dotyky a hlazení.

Jako spousta masáží i tato ulevuje od napětí a stresu, které se nejvíce usazují v hlavě, krční a ramenní oblasti. . Tato masáž působí hodně dlouho na těle i v mysli, je doprovázená relaxační hudbou, klidným místem a díky klasickým olejíčku i nádherně provoněná. . Touto masáží se dokážeme podívat na spousty usazených tlaků v různých oblastí. Zárukou je uvolněná, ozdravená mysl, která nastartuje všechny energetické dráhy v těle.

Cena PŘIBLIŽNÁ doba trvání masáže
Tělo zezadu 600,- 50 - 60 minut
Celé tělo 800,- 80 - 90 minut