Nabídka


Rekondiční masáž

Slouží především k urychlení odstraňování únavy, k osvěžení, případně i posílení organismu u zdravých osob. Jde o souhrn speciálních masérských hmatů, kterými se působí na tělo za účelem uvolnění svalového napětí, ale psychického stavu masírovaného. Jde o jemnou masáž s možností výběru různých vonných olejů.

Cena PŘIBLIŽNÁ doba trvání masáže
Záda + Šíje 480,- 45 minut
Hýždě 190,- 15 minut
Nohy + hýždě 500,- 50 minut
Tělo zezadu 700,- 60 minut
Celé tělo 1000,- 90 minut

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž je terapie už odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech. U nás se objevuje jako absolutní novinka. Základy této masáže spočívají na použití speciálních havajských technik. Tato masáž je založena na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů za použití teplého oleje. Jde o velmi intenzivní a účinnou masáž !

Cena PŘIBLIŽNÁ doba trvání masáže
Záda + Šíje 550,- 30 - 40 minut
Nohy 500,- 30 - 40 minut
Tělo zezadu 700,- 50 minut
Celé tělo 1050,- 60 - 80 minut

Baňkování

Léčení baňkami nebo tzv. baňkováním rozumíme přikládání skleněných kulovitých nádobek s nahřátým vzduchem, v nichž se ochlazováním vytvoří podtlak, jenž způsobí jejich přisátí na pokožku. Je to metoda velmi stará, známá již ve starověku.

V současné době se provádí tato metoda pomocí skleněných baněk, které se pod tlakem přisají na kůži a po určité době se odstraní. Na kůžu zůstávají viditelné krevní podlitiny podobné modřinám, které však nejsou bolestivé a během několika dnů mizí.

Baňkování je jednou z nejúčinnějších metod k odstranění svalových bolestí, zejména zanedbaných a dlouhodobých. Působí hluboko do svalové hmoty a nebývá provázena lokálními bolestmi.

Cena PŘIBLIŽNÁ doba trvání masáže
  550,- 40 - 45 minut

Celotělové zábaly Magic Wrap

Magic Wrap je jedinečné ošetření, které Vám pomůže získat krásný vzhled, hebkou kůži a štíhlejší postavu!

Pouze za 60 minut pomocí Magic Wrap můžete ztratit 15 – 30 centimetrů, minimalizovat známky celulitidy, vylepšit vzhled Vaší kůže a detoxikovat tělo!

Ve Spojených státech, kde toto ošetření vzniklo, je Body Wrap název pro tělový zábal. Jedná se o zabalení těla do bandáží, které jsou předem namočené a zahřáté ve speciální bahenní lázni. V tomto případě jde o rozptyl tekutin, tedy odpadních látek přes membránu pokožky. Magic Wrap podporuje silnou redukci obvodu ihned po prvním použití, zpevňuje uvolněnou pokožku, obnovuje její elasticitu, stlačuje a zeštíhluje zóny, ve kterých se nejvíce ukládá tuk. Nejde ale pouze o ošetření na ztrátu centimetrů. Nejdůležitější součástí ošetření je dokonalá detoxikace, kdy zábal pomáhá vytáhnout škodliviny, které jsou uloženy pod kůží a Vy se budete cítit zdravější a krásnější! Toto ošetření je vhodné provádět i po liposukci.

Cena
Detoxikační celotělový zábal
- cena za 1 zábal
1100,- Kč
Zábal nohy, hýždě, břicho 800,- Kč

Lymfatické masáže

Lymfatický systém je jedna z hlavních částí imunity člověka. Tento systém dostává ven z těla škodliviny, které se do těla dostávají z vnějšího prostředí. Lymfa tedy odvádí z těla všechny toxické látky, které naše tělo přijímá. Lymfatická masáž podporuje oběh lymfy.

Cena PŘIBLIŽNÁ doba trvání masáže
Částečná 550,- 50 - 60 minut
Celková 1100,- 100 - 120 minut